Weekendowe Kursy Tańca w Zabrzu. Prowadzimy cyklicznie raz na 2 – 3 miesiące. Zajęcia odbywają się w Fitness Klubie ArkadiaFit na ul. Staromiejskiej 72. Weekendowe zajęcia to doskonała okazja by nauczyć się podstaw tańca, a także bardziej zaawansowanych technik ruchowych. Każdy mieszkaniec Zabrza i okolic może teraz przygotować się do studniówki, wesela, czy innej imprezy okolicznościowej. Poniżej znajdziesz listę aktualnie zaplanowanych weekendowych kursów w Zabrzu. Nie zwlekaj, wypełnij formularz, zapisz się już dziś!

Taniec użytkowy | 17.02 - 18.02.18

Termin: 17.02 – 18.02.2018

Godz.: 14:30 – 17:30 – 3 godziny tańca dziennie!

Chcesz nauczyć się pełnej swobody podczas tańca z partnerem/partnerką?  Opanować bazę kroków, które możesz wykorzystać na imprezie? Warsztaty z tańca użytkowego to najbardziej uniwersalny kurs. Możesz być pewny, że w bardzo krótkim czasie będziesz miał okazję do pochwalenia się nowo nabytymi umiejętnościami. Taniec użytkowy daje Ci możliwość tańczenia do każdego gatunku muzyki, który możemy usłyszeć na imprezach typu wesel, studniówka itp. Charakteryzują go bardzo prosty krok podstawowy, obroty, łatwe do opanowania kombinacje. Celem instruktorów nie jest nauczenie skomplikowanych technik, ale umiejętności naturalnego poruszania się po parkiecie. Zajęcia eliminują brak pewności siebie, zachęcają do poznawania możliwości własnego ciała.

Radzio

Zajęcia poprowadzi Radosław Spólnik oraz Karolina Ryśkiewicz. Doświadczeni tancerze, specjaliści od bachaty, salsy i innych tańców towarzyskich. Szczególną uwagę zwracają na kontakt między partnerami podczas tańca. Prowadzenie zajęć traktują jako pasję, ale też masę dobrej zabawy.

Zabrze, Staromiejska 72
Zabrze, Staromiejska 72

Zajęcia odbywają się przy Klubie Fitness Arkadia. Uczestnicy kursu do dyspozycji otrzymują w pełni wyposażoną salę taneczną.

Strona internetowa obiektu: Link.

I próg cenowy II próg cenowy III próg cenowy
Przedpłata najpóźniej 30 dni przed kursem Przedpłata najpóźniej 14 dni przed kursem Przedpłata najpóźniej 7 dni przed kursem

[*] – obowiązuje data zaksięgowania wpłaty na konto Szkoły Tańca Flashdance.

Nie znalazłeś interesującego Cię terminu?

Napisz do nas, zapisz się do newslettera lub dołącz do grupy na FB.