Weekendowe Kursy Tańca w Ostrowie Wielkopolskim. Prowadzimy cyklicznie raz na 2 – 3 miesiące. Zajęcia odbywają się w Szkole Tańca True School przy Placu 23go Stycznia 4ł (na końcu zielonego pasażu). Weekendowe zajęcia to doskonała okazja by nauczyć się podstaw tańca, a także bardziej zaawansowanych technik ruchowych. Każdy mieszkaniec Ostrowa i okolic może teraz przygotować się do studniówki, wesela, czy innej imprezy okolicznościowej. Poniżej znajdziesz listę aktualnie zaplanowanych weekendowych kursów w Ostrowie Wielkopolskim. Nie zwlekaj, wypełnij formularz, zapisz się już dziś!

Taniec użytkowy | 10.02 - 11.02.18

Termin: 10.02 – 11.02.2018

Godz.: 10:00 – 13:00 – 3 godziny tańca dziennie!

Chcesz nauczyć się pełnej swobody podczas tańca z partnerem/partnerką?  Opanować bazę kroków, które możesz wykorzystać na imprezie? Warsztaty z tańca użytkowego to najbardziej uniwersalny kurs. Możesz być pewny, że w bardzo krótkim czasie będziesz miał okazję do pochwalenia się nowo nabytymi umiejętnościami. Taniec użytkowy daje Ci możliwość tańczenia do każdego gatunku muzyki, który możemy usłyszeć na imprezach typu wesel, studniówka itp. Charakteryzują go bardzo prosty krok podstawowy, obroty, łatwe do opanowania kombinacje. Celem instruktorów nie jest nauczenie skomplikowanych technik, ale umiejętności naturalnego poruszania się po parkiecie. Zajęcia eliminują brak pewności siebie, zachęcają do poznawania możliwości własnego ciała.

Radzio

Zajęcia poprowadzi Radosław Spólnik oraz Karolina Ryśkiewicz. Doświadczeni tancerze, specjaliści od bachaty, salsy i innych tańców towarzyskich. Szczególną uwagę zwracają na kontakt między partnerami podczas tańca. Prowadzenie zajęć traktują jako pasję, ale też masę dobrej zabawy.

Ostrów Wielkopolski, Plac 23go Stycznia 4ł
Ostrów Wielkopolski, Plac 23go Stycznia 4ł

Zajęcia odbywają się w Studiu Tańca True School pod adresem Plac 23go Stycznia 4ł (na końcu zielonego pasażu). Uczestnicy kursu do dyspozycji otrzymują w pełni wyposażoną salę taneczną.

Strona internetowa obiektu – link.

I próg cenowy II próg cenowy III próg cenowy
Przedpłata najpóźniej 30 dni przed kursem Przedpłata najpóźniej 14 dni przed kursem Przedpłata najpóźniej na dzień przed kursem

[*] – obowiązuje data zaksięgowania wpłaty na konto Szkoły Tańca Flashdance. Jeśli dokonują państwo rezerwacji na dzień przed kursem, prosimy o potwierdzenie przybycia oraz wysłanie poprzez adres e-mail potwierdzenie przelewu.

Nie znalazłeś interesującego Cię terminu?

Napisz do nas, zapisz się do newslettera lub dołącz do grupy na FB.