Weekendowe Kursy Tańca w Legnicy prowadzimy cyklicznie raz na 2 – 3 miesiące. Zajęcia odbywają się w Fitness Klubie Arena, który mieście się przy ulicy Jaworzyńskiej 10a. Weekendowe zajęcia to doskonała okazja by nauczyć się podstaw tańca, a także bardziej zaawansowanych technik ruchowych. Każdy mieszkaniec Legnicy i okolic może teraz przygotować się do studniówki, wesela, czy innej imprezy okolicznościowej. Poniżej znajdziesz listę aktualnie zaplanowanych weekendowych kursów w Legnicy. Nie zwlekaj, wypełnij formularz, zapisz się już dziś!

Taniec użytkowy | 24.02 - 25.02.18

Termin: 24.02 – 25.02.2018

Godz.: 14:30 – 17:30 – 3 godziny tańca dziennie!

Chcesz nauczyć się pełnej swobody podczas tańca z partnerem/partnerką?  Opanować bazę kroków, które możesz wykorzystać na imprezie? Warsztaty z tańca użytkowego to najbardziej uniwersalny kurs. Możesz być pewny, że w bardzo krótkim czasie będziesz miał okazję do pochwalenia się nowo nabytymi umiejętnościami. Taniec użytkowy daje Ci możliwość tańczenia do każdego gatunku muzyki, który możemy usłyszeć na imprezach typu wesele, studniówka itp. Charakteryzują go bardzo prosty krok podstawowy, obroty, łatwe do opanowania kombinacje. Celem instruktorów nie jest nauczenie skomplikowanych technik, ale umiejętności naturalnego poruszania się po parkiecie. Zajęcia eliminują brak pewności siebie, zachęcają do poznawania możliwości własnego ciała.

Radzio

Zajęcia poprowadzi Radosław Spólnik oraz Karolina Ryśkiewicz. Doświadczeni tancerze, specjaliści od bachaty, salsy i innych tańców towarzyskich. Szczególną uwagę zwracają na kontakt między partnerami podczas tańca. Prowadzenie zajęć traktują jako pasję, ale też masę dobrej zabawy.

Legnica, Ul. Szkolna 1
Legnica, Ul. Szkolna 1

Zajęcia odbywają się w Fitness Klubie Arena, który mieści się przy ulicy Szkolnej 1. Uczestnicy kursy otrzymują do dyspozycji w pełni wyposażoną salę taneczną.

Strona internetowa: link.

I próg cenowy II próg cenowy III próg cenowy
Przedpłata najpóźniej 30 dni przed kursem Przedpłata najpóźniej 14 dni przed kursem Przedpłata najpóźniej na dzień przed kursem

[*] – obowiązuje data zaksięgowania wpłaty na konto Szkoły Tańca Flashdance. Jeśli dokonują państwo rezerwacji na dzień przed kursem, prosimy o potwierdzenie przybycia oraz wysłanie poprzez adres e-mail potwierdzenie przelewu.

Nie znalazłeś interesującego Cię terminu?

Napisz do nas, zapisz się do newslettera lub dołącz do grupy na FB.