Przygodę z tańcem zaczął w 1994 roku w klubie tanecznym „Takt” Chełm, gdzie trenerami byli Monika i Roman Pawelcowie. W latach 1996 – 2001, równocześnie z treningami tańca towarzyskiego w parach, był tancerzem Formacji Tańca Latynoamerykańskiego „TAKT” ZOMAR Chełm, która odniosła wiele sukcesów, takich jak wielokrotne Mistrzostwo Polski czy 4 miejsce na Mistrzostwach Świata. Od 2002 roku trenował w klubie „Lider” Lublin, gdzie pod okiem Jerzego Oleszczyńskiego uzyskał mistrzowską międzynarodową klasę taneczną „S”. Szkolił się u wielu utalentowanych trenerów z zagranicy (np. u Colina Jamesa) i czołowych trenerów z Polski (Adama Króla, Krzysztofa Hulboja, Augustina Egurroli). Ma wiele sukcesów tanecznych, do których zaliczyć można wielokrotne Mistrzostwo Okręgu Lubelskiego w tańcach latynoamerykańskich, półfinał Otwartych Mistrzostw Polski (Polish Open), a także wysokie wyniki w wielu zagranicznych turniejach. W swoim dorobku tanecznym odbył również dwukrotne tournée po Chinach na zaproszenie Ministra Kultury i Sportu Chińskiej Republiki Ludowej.

Uczestniczył w wielu pokazach i projektach tanecznych na terenie całego kraju( m.in. „Leo Festiwal”, „Pokaz Noworoczny” Opery Wrocławskiej, cykl bajek i baśni tanecznych Teatru Tańca „ANKA”, Gala Taneczna “Vienna King of Waltz” w Berlinie, Salzwadel i Jeleniej Górze, taneczne pokazy mody, występy na imprezach firmowych i okolicznościowych) rozpowszechniając taniec zarówno jako tancerz jak i choreograf.

Od 10 lat pracuje jako instruktor tańca ucząc zarówno dzieci, jak i dorosłych. Podczas prowadzenia zajęć stawia na profesjonalizm zarażając uczestników pasją do tańca oraz chęcią zdobywania wiedzy na jego temat.

Szkockiej 60,  54-402 Wrocław

Zajęcia indywidualne

Skorzystaj z formularza poniżej żeby się zapisać

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA DO SZCZEPANA

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i wciśnij guzik „wyślij”.