Zacząłem tańczyć już w wieku 16 lat, kiedy zapisałem się na pierwsze zajęcia z Bboingu we Wrocławiu. Moją pierwszą ekipą była TupTuperia z którą mogłem zobaczyć jak wyglądają pierwsze zawody, walki i contesty taneczne. W wieku 18 lat dołączyłem do Grupy artystycznej „Maska” w której to poznawałem inne style związane z kulturą hip hop, miałem okazję brać udział w spektaklach i rozwijać się w innych dziecinach takich jak taniec współczesny, jazz oraz zdobywać pierwsze sukcesy na polskiej scenie tanecznej.

Obecnie jestem członkiem CoJest Crew i uczę w Studiu „2Gie Piętro”. To moment w którym mogę tańczyć codziennie i robić to bardziej profesjonalnie niż wcześniej. Poza zawodami, warsztatami, oraz wyczerpującymi treningami w których uczestniczę, wraz z ekipą, stawiam duży nacisk na wiedzę oraz historię naszej kultury. Pozwala to wiele zrozumieć i ma duży wpływ na umiejętności. Moje style to Hip Hop/ Bboing/ Top Rocking.

Jako instruktor, zwracam dużą uwagę na indywidualność i oryginalność oraz to, iż liczy się ciągły rozwój i inwestycja w siebie.

 HIP-HOP