Zacząłem tańczyć już w wieku 16 lat, kiedy zapisałem się na pierwsze zajęcia z Bboingu we Wrocławiu. Moją pierwszą ekipą była TupTuperia z którą mogłem zobaczyć jak wyglądają pierwsze zawody, walki i contesty taneczne. W wieku 18 lat dołączyłem do Grupy artystycznej „Maska” w której to poznawałem inne style związane z kulturą hip hop, miałem okazję brać udział w spektaklach i rozwijać się w innych dziecinach takich jak taniec współczesny, jazz oraz zdobywać pierwsze sukcesy na polskiej scenie tanecznej.

Obecnie jestem członkiem CoJest Crew i uczę w Studiu „2Gie Piętro”. To moment w którym mogę tańczyć codziennie i robić to bardziej profesjonalnie niż wcześniej. Poza zawodami, warsztatami, oraz wyczerpującymi treningami w których uczestniczę, wraz z ekipą, stawiam duży nacisk na wiedzę oraz historię naszej kultury. Pozwala to wiele zrozumieć i ma duży wpływ na umiejętności. Moje style to Hip Hop/ Bboing/ Top Rocking.

Jako instruktor, zwracam dużą uwagę na indywidualność i oryginalność oraz to, iż liczy się ciągły rozwój i inwestycja w siebie.

HIP HOP

ul. Sarbinowska 10, 54-320 Wrocław

CZWARTEK

godz. 13.30 – 14.15 – grupa początkująca klasy 0 – 3

godz. 14.30 – 15.30 – grupa kontynuująca (średnio zaawansowana)

godz. 15.30 – 16.30 – grupa zaawansowana (grupa z kolonii tanecznej)

godz. 16.30 – 17.30 – mini formacja (audycja) grupa zamknięta

godz. 17.30 – 18.15 – grupa 12+ (w chwili obecnej trwają nabory)

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA DO PIOTRA

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i wciśnij guzik „wyślij”.