O NAS

Bo flashdance ma sens – odkryj swój styl

            Od kilku lat dzięki rosnącej fali sukcesów, jakie odnoszą wszelkiego rodzaju programy telewizyjne związane z tańcem, aktywność ta zyskała wielu fanów. Tańczą starsi, tańczą młodsi, dziewczęta, młodzieńcy, tańczą po prostu wszyscy. I trudno się temu dziwić. Wszak mało co wpływa na nas tak korzystnie, jak taniec.

            O sprawach oczywistych, a więc tych związanych z wpływem tańca na nasze ciała, przekonywać chyba nikogo nie trzeba. Ruch to zdrowie, bez ruchu nie ma życia. Na tym jednak moc pozytywów się nie kończy.

            Taniec jest naturalnym lekarstwem na wiele dolegliwości dnia codziennego. Okazuje się, że wszelkie migreny, narastające stresy, niepokoje czy poczucie ogólnego osłabienia i spadku formy bardzo łatwo z siebie wyrzucić, regularnie podrygując nóżką. Ta aktywność reguluje poziom ciśnienia krwi, dotlenia nasze komórki, dzięki czemu czujemy się lżejsi, zdrowsi, a przede wszystkim szczęśliwsi. Bardzo ważną korzyścią, jaka płynie z tańca, jest zbawienny wpływ na naszą sprawność psychomotoryczną. Zyskujemy stabilność tak ciała, jak i ducha. Badania dowodzą, iż dzieci, które od najmłodszych lat brały udział w zajęciach tanecznych, osiągały później lepsze wyniki w nauce, a trudne tematy przyswajały z dużo większą łatwością niż przykuci do komputerów rówieśnicy. Dlatego też prowadzimy grupy składające się z najmłodszych dzieci. Górna granica wieku? Nie istnieje!

            Obecnie rodzimy rynek jest wręcz zalewany nowopowstającymi szkołami tańca. Za każdym rogiem czai się instruktor, który obiecuje w dwa miesiące zrobić z nas „Travoltów” parkietu. Nie dajmy się jednak zwieść i skorzystajmy z oferty prezentowanej przez naprawdę doświadczoną i utytułowaną kadrę. Gwarantem dobrego wyboru jest wrocławska szkoła tańca Flashdance.

            O ludziach pracujących w szkole Flashdance powiedzieć, że są pasjonatami, to właściwie nic nie powiedzieć. Nazwać ich specjalistami, to równie niewiele. O nich mówić trzeba w kategoriach tanecznej elektrowni atomowej, choć energii i tak produkują znacznie więcej. Zajęcia prowadzone są przez doskonałych tancerzy. Jeśli więc masz ochotę roztańczyć swoje ciało, nauczyć się nieznanego Ci do tej pory ruchu, a przy tym wszystkim dobrze się bawić, bez wątpienia powinieneś skorzystać z oferty Flashdance.

            No dobrze, dobrze, ale gdzie nas szukać? Odpowiedź na to pytanie jest tak samo prosta, jak i niezwykle trudna. Zajęcia prowadzone są bowiem w kilku miejscach: zapraszamy do zakładki z grafikiem. Jeśli jednak okaże się, że do żadnego z tych miejsc nie masz po drodze i chcesz, aby zajęcia odbywały się w Twojej szkole, zadzwoń pod numer 502 166 299 i dowiedz się, co zrobić, aby Flashdance był także u Ciebie. Doprawdy nie rozumiem, dlaczego jeszcze nie wykręcasz numeru.