JURORZY BLOKU II

Z przykrością informujemy, że z powodu niewystarczającej liczby zgłoszeń blok II został odwołany.

NIKE ONE DO

Nikita Wasilewicz – bboy z Kazachstanu, ale mający polskie korzenie. Tańczy od 16 roku życia. Jego specjalizacją jest breaking, choć tańczy też house i popping. Lista jego osiągnięć na międzynarodowych arenach jest imponująca. Zaczynał od Kazachstanu, w 2013 roku przeprowadził się do Polski i, jak można się domyślić, zaczął odnosić sukcesy również tutaj, a także na arenach międzynarodowych.

Informacje na temat jego dokonań znajdziecie na stronie hiphopbuda.pl My zaprezentujemy Nikitę poprzez jego taniec.

MATYZ

Mateusz „Matyz” Magusiak to reprezentant Bwa Breakers i miasta Bielawy.
Z breakingiem związany jest od blisko 14 lat. Bierze czynny udział w eventach w kraju i za granicą. Do ważniejszych sukcesów w ostatnim czasie zalicza m.in. zwycięstwo 72Smoke w międzynarodowych zawodach Bitva o Trun w czeskim Hradec Kralove czy też drugie miejsce w kategorii 1vs1 (+25) na międzynarodowym evencie breakingowym Breakmania w Kętrzynie, a także sędziowanie jednej z najlepszych imprez 1vs1 w Czechach – BBoy Assassin. Ponadto jest współorganizatorem eventów, jurorem i instruktorem Breakingu.
Prywatnie projektant graficzny i specjalista w zakresie brandingu.

DEJOT

Bartek „Dejot” Urbanowicz – reprezentant wrocławskiej sceny tanecznej, bboy, kolekcjoner płyt, miłośnik dobrych brzmień, host. Z breaking’iem związany od 16 lat, a z ruchem tanecznym od ponad 20 lat. Organizator i współtwórca wielu tanecznych inicjatyw i projektów w tym: Mała Bitwa w Małym Mieście, Full Colour of Life, Konfrontacje czy Bboy Stance Jam. Jeden z założycieli radiowej audycji Fleszlajt we wrocławskim Radiu Ram.