JURORZY BLOKU I

Blok I, czyli występy zespołów w stylu Hip-Hop, Disco i Freestyle sędziować będą:

Klaudia Antos

Michał Kalcowski

Joanna Rudnicka

Branko Bielopotocky

Łukasz Doliński

KLAUDIA ANTOS

Jako tancerka zawodowej grupy tanecznej VOLT, ma na swoim koncie już wiele sukcesów i niesamowitych doświadczeń związanych z pracą przy programach telewizyjnych, festiwalach i tanecznych eventach. Występowała między innymi w „The Voice of Poland”, „Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami!”, „APLAUZ APLAUZ!”, „Idol” oraz „Jaka to melodia”, a także w teledyskach takich artystów jak Doda czy Honey. Może również pochwalić się współpracą na scenie z takim gwiazdami jak Ewelina Lisowska, Maryla Rodowicz, Rafał Brzozowski czy Kate Ryan.

Klaudia to istny wulkan streetowej energii. Zdolna, piękna i wszechstronna tancerka, która miłość i pasję do tańca ma we krwi. Taniec i scena to żywioły, a sztukę władania nimi Klaudia opanowała do perfekcji. Każdy jej występ na scenie jest pełen elektryzującej energii i siły z lekką nutką cudownej kobiecości, co potwierdziła swoim udziałem w IX edycji programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz!”

Klaudia jest również instruktorką i choreografem w stylach: hip-hop i new age. Tańczy od 9. roku życia. Wielokrotnie brała udział w warsztatach tanecznych w Polsce szkoląc się u najlepszych: Brian Friedman, Diana Matoss, Stephan Reynolds, Nicolas Huchard, Adrew Baterina, Cj Salvador, Denzel Chisolm, Andye J, Hanagami, MArissa Osato, Jonte.

MICHAŁ KALCOWSKI

Michał Kalcowski swoją przygodę z tańcem rozpoczął mając 4 latka. Zaczynał od Disco Dance, potem Hip Hop i w między czasie taniec towarzyski, kończąc z klasą B w obu stylach. Jego osiągnięcia to trzykrotny Mistrz Świata i Europy w Hip Hopie IDO w kat. do lat 11, II wicemistrz świata i Europy w kat. 12-15, II wicemistrz Europy w kat. pow. 15 roku życia. Wielokrotny Mistrz Polski. Kończąc karierę taneczną na IDO – wicemistrz Polski, 8 na Mistrzostwach Świata w kat. powyżej 15 roku życia.

Aktualnie jest tancerzem zawodowej grupy tanecznej VOLT i choreografem swoich własnych grup tanecznych. Uczestnik IX edycji programu „You Can Dance – Po prostu Tańcz!”

Co mówi o sobie? „Jestem ambitnym i bardzo wymagającym trenerem. Moje motto: Samo się nie zrobi!”

JOANNA RUDNICKA

Ma za sobą wiele obozów szkoleniowych, w których uczestniczyła jako instruktor. Prowadziła zajęcia taneczne w przedszkolach, zajęcia dla małych cheerleaderek, a także taniec dla dorosłych na terenie całej Polski. Obecnie jest managerem zespołu Cheerleaders Wrocław oraz prowadzi swoją własną działalność związaną z leczeniem bólu.

Jest osobą bardzo energetyczną, zawsze uśmiechniętą, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, potrafi zarazić swoim optymizmem. Na zajęciach zawsze panuje przyjemna atmosfera oraz uśmiech na twarzy.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Akademię Osteopatii w Poznaniu.

Od 10 lat związana jest z zespołem Cheerleaders Wrocław – półfinalistkami programu „Mam talent”. Występowała na wielu prestiżowych imprezach firmowych, meczach wysokiej rangi, pokazach mody, a także w teledyskach i serialach. Ponadto była prowadzącą w programie telewizyjnym „Eska Fit”. Ostatnio wraz ze swoją grupą wystąpiła na meczu NBA w Waszyngtonie, na zaproszenie Marcina Gortata.

BRANKO BIELOPOTOCKY

Tańczy odkąd skończył 10 lat, od 16tego roku życia tańczył w reprezentacji Słowacji. W 2007 roku był jednym z 7 tancerzy wybranych do Marlboro Ferrari F1 Promotion Dance Team, z którym tańczył m.in. w Dubaju i Bahrainie. Obecnie jest choreografem zespołów Zament i MiniZament.

Wielokrotnie reprezentował Słowację na międzynarodowych Mistrzostwach Tańca. Do jego największych osiągnięć należy trzykrotne zdobycie Mistrzostwa Europy w latach 2000-2002 oraz trzy Mistrzostwa Świata w latach 1999-2001 na mistrzostwach organizowanych przez Międzynarodową Organizację Tańca (IDO). Osiągnięcia te odniósł tańcząc w formacjach DEEP Martico Martin i Ars Dynasty.

Charakteryzuje go niesamowita pasja, ogromna energia i wspaniałe podejście do najmniejszych tancerzy.

ŁUKASZ DOLIŃSKI

Łukasz to specjalista w dziedzinie tańca nowoczesnego. Inspiracją był dla niego sam król – Michael Jackson – i jeden z najsłynniejszych na świecie kroków, moonwalk.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 12 lat, jednak parkiety zaczął podbijać o wiele później. Uczestnik Electric Street Dance Show, dwukrotnie zajmował I miejsce na Mistrzostwach Polski Electric Boogie w latach 2009 i 2010. Po kilkuletniej przymusowej przerwie spowodowanej kontuzją, powrócił w wielkim stylu, zdobywając tytuł V-ce Mistrza Polski w tańcu nowoczesnym podczas XXIII Otwartych Mistrzostw Polski Freestyle w Twardogórze.

Uwielbia łączyć popping, electric boogie, hip-hop oraz locking, a od jakiegoś czasu jest również miłośnikiem bachaty. To wszystko tworzy wybuchową mieszankę tańca!

Sprawdźcie!